Тревелівінг

Тревелівінг – це спосіб жити у подорожі, не затримуючись на одному місці подовгу. Нещодавно дізнався про це із книжки Тіма Ферріса “Як працювати по 4 години в тиждень”. Автор, проаналізувавши своє життя, вирішив провести певні експерименти із ним і як виявилось став успішним, а також почав реалізовувати свої мрії. За цей час він став чемпіоном світу з кікбоксингу, виграв чемпіонат по танго, створив декілька успішних компаній, якими керував по декілька годин на тиждень.

Автор дає рекомендації по переходу до тревелівінгу як самостійним підприємцям і людям, а також офісним працівникам.

Він виділяє 4 етапи для переходу:

  1. Постановка задачі – усвідомлення  самого переходу о вільного життя;
  2. Ліквідація – переоформлення устрою життя, видалення планів із життя;
  3. Автоматизація – передача майже всіх справ на оуторсинг, як власних так і бізнесу;
  4. Початок нового життя;
Опишу схему організації ведення бізнесу, в якому він брав участь лише декілька годин в місяць. Він весь ланцюжок передав на управління компаніям, які надають послуги оутсорсингу. Від виробництва до продажі. Поставщик виробляє товар. Оператори по логістиці складу аналізують залишки  і роблять замовлення. Оператори з продажу шукають клієнтів і продають товар. Маркетологи рекламують товар. Тобто все як завжди, за виключенням, що ці люди офіційно не працювали на нього, а на іншу компанію. Мене сильно вразило.
А книгу рекомендую для прочитання людям, які хочуть скинути з себе пута офісного життя або ж зробити різкий поворот у житті.