Помічник написання коду в 1С

Чи задумувались ви, скільки часу витрачаєте на введення постійно повторючих конструкцій в 1С. От і мене давно відвідала дана думка. І я вирішив пошукати інструменти для полегшення/пришвидчення введення коду в 1С. Вбудовані шаблони в 1С якось не прижились – можливо шукав ехе-файл, який додав в автозагрузку і все. Наткнувся на скриптову мову AutoHotkey і відповідний скрипт на Інофстарті. Але його можливостей мені було мало, тому я почав поглиблено вивчати скрипти для створення свого інструменту. AutoHotkey дозволяє перехоплювати нажаття клавіш, введення словосполучень, реакція на рухи мишкою, керування ОС та пристроями ПК і т.д.

Отже презентую свій Helper 1C – на оригінальність назви і її права не претендую.

Можливості:

  • Введення службових символів в 1С, які доступні в англ. розкладці або ж через введення коду символа;
  • Введення конструкцій, типу умови, цикли, запити і т.д за допомогою кодових слів.

Хтось може не погодитись, але для мене швидше і легше написати декілька букв – і вуаля, конструкція циклу готова. Адже інколи буває, що починаєш вводити конструкцію, зав’язуєшся на тіло і забуваєш про кінець. А потім при компіляції вискакує помилка – брр!!!

З гордістю і впевненістю після більш ніж року використання можу заявити, що він цілком підтверджує свою назву – помічник. Буває при переході на нову машину для програмування гостро відчувається його нехватка, коли після вводу коового слова сидиш і чекаєш реакцію. Але це швидко реалізується через запуск програмки або ж додавання її в автозагрузку.

В архіві сама программка, її “початки”,  документація по ній і по AutoHotkey. Але найбільше задоволення заключається в тому, що додавання нової конструкції проводиться “на льоту”.

Буду радий, якщо комусь знадобиться )