Олег Тиньков – Як стати бізнесменом

Сьогодні стаття присвячується гарній на мій погляд книзі Олега Тинькова “Як стати бізнесменом”.
Це російський бізнесмен, який практично з нуля розпочав свій шлях в бізнесі і доволі успішно себе реалізував в наступних областях:
торгівля електронікою, виробництво замороженої продукції, ресторанна мережа, пивоварний завод і банк.
Щодо книги – то попри її нестандартний формат, в ній автор постарався викласти приклади із власного досвіду. Тобто її можна сприймати як практичний порадник. Від початку до кінця ми ніби проходимо з ним всі етапи створення того чи іншого виду діяльності і на кожному з них він дає практичні поради, як він діяв і радить нам діяти в тій чи іншій ситуації.

Книга підійде для прочитання бізнесменам, починаючим підприємцям і також людям, які про власний бізнес лише задумуються. Аналізуючи всі свої прочитані книги по бізнес-тематиці, хоч їх і не так багато, я ставлю цю книгу на перше місце по значимості передусім за її практичну цінність. Книга читається дуже легко, а її оформлення – кольорові гамми, винесення основної думки і цитат на поля – надає їй приємного відтінку.

Приведу деякі цитати із книги, які мені особливо сподобались:

  1. Хто не пробує – неправильна людина, хто спробує і впаде – правильна людина, а хто спробує і в нього вийде – геніальна людина;
  2. … сьогодні не вижити без інвестицій в ІТ-платформу … ;
  3. Будь-який бізнес повинен бути онлайн;
  4. … навищий пілотаж – заробляти в онлайні без офлайн-складової…;
  5. … Наше сучасне – це онлайн, а наше майбутнє – це мобайл…;
  6. … не бійтесь переймати ідеї – це не крадіжка. Ідей дуже багато, вони рояться в повітрі, але до успішної реалізації доходять одиниці…;

Якщо ви хотіли б або вже почали займатися бізнесом – ця книга повинна бути у вашій ТОП-20. І її бажано читати в паперовому варіанті – дуже гарне оформлення )