Іцхак Адізес – Ідеальний керівник

Сьогоднішній мій огляд стосується книги Іцхака Адізеса “Ідеальний керівник”. Що хочеться сказати – книга читається важкувато. Дуже багато повторень. Але з іншого боку тематика книги така. Отже, дочитавши її, я зрозумів основну ідею книги – ідеального керівника не існує. І це варто знати як самим керівникам, так і їх підлеглим. Згідно з автором для успішного менеджменту, потрібно виконувати 4 функції:

  1. P (producing) – виробництво результатів, які забезпечують результативність організації в короткостроковій перспективі;
  2. A(administration) – адміністрування, слідкування за порядком в організаційних процесах. Забезпечити ефективність к короткостроковій перспективі.
  3. E(enetrpreneuring) – підприємництво, готовність до змін і для ризику. Ідейний керівник. Результативність в довгостроковій перспективі.
  4. I(integrating) – інтеграція, командо-творення. Сворення атмосфери і системи цінностей. Ефективність в довгостроковій перспективі.


Далі в книзі створюється поняття “код PAEI“, на основі якого і крутиться вся книга:

  • Велика буква означає яскраво виражену функцію в людині;
  • Маленька буква – слабо виражену функцію;
  • Прочерк “-” – відсутність функції;

Одна людина не може мати код (PAEI), а для успішного менеджменту організації потрібно, щоб у керівників був цей код. Отже потрібно підібрати таку кількість керівників із різними кодами, щоб отримати повний код (PAEI).
Далі в книзі розповідається про можливі поєднання кодів у людині, сумісність різних людей із різними кодами, вирішення конфліктів, підходи до людей.
Книга важлива і потрібна, але все ж таки важкувата в освоєнні.